Wyszukiwarka

indeks

 

indeks

 

 

 

Logowanie

Rejestracja jest niezbędną czynnością, abyś mógł dodać ogłoszenie w zakładce "Praca"
Wykonane przez:

Informacja o zebraniach zaplanowanych na październik dla
farmaceutów, organizowane przez Oddział Gdański PTFarm.

 

 PTFarm zebrania naukowo-szkoleniowe w październiku

Drogie Koleżanki i Koledzy,

 Z racji, że  26 września obchodzimy wspomnienie Patronów aptekarzy i farmaceutów- Świętych Kosmy i Damiana, chcielibyśmy złożyć wyrazy szacunku i uznania dla Waszej ciężkiej pracy oraz jednocześnie podziękować za wkład w opiekę nad chorymi.

Wszystkim aptekarzom i farmaceutom życzymy sukcesów w życiu osobistym i zawodowym oraz ciągłej satysfakcji z niesionej pomocy.

Prezes GORA Paweł Chrzan oraz członkowie Rady.

 

 

Drodzy Państwo,

Informujemy, że karty sportowe FitSport i FitProfit na miesiąc październik są do odbioru w siedzibie GOIA.

W przypadku odbierania kart przez osoby trzecie, bardzo prosimy o upoważnienie pisemne lub przesłane na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy!

 

Szanowni Państwo,

 

Zapraszamy wszystkich farmaceutów, techników farmaceutycznych, właścicieli aptek (wraz z rodzinami) w dniu 20 października (sobota) br. do Sokółki - Sanktuarium Cudu Eucharystycznego. Pielgrzymkę poprowadzi ks. Błażej Kwiatkowski, Duszpasterz Służby Zdrowia i Farmaceutów Diecezji Gdańskiej.

Pielgrzymka będzie wspaniałą okazją do pogłębienia i ożywienia duchowości eucharystycznej. Będzie to też czas wspólnej modlitwy (a intencji mamy dużo), wymiany doświadczeń, nawiązania i podtrzymania przyjaźni. Dla chętnych jest dostępna dłuższa opcja rozpoczynająca się w piątek 19 października b.r. i kończąca się w niedzielę 21 października br.  z noclegiem w Sanktuarium Matki Bożej Wspomożycielki w Różanymstoku

Szczegóły znajdą Państwo na stronie internetowej:

https://sfkp.pl/art,trzecia-ogolnopolska-pielgrzymka-farmaceutow-do-sokolki-20-x-2018r.html

 

Program:

https://sfkp.pl/userfiles/PROGRAM%20Sok%C3%B3%C5%82ka%202018.pdf

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że w sobotę, 20 października 2018 roku, w Gmachu Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, ul. J. Muszyńskiego 1 odbędzie się I Spotkanie Szkoleniowo-Warsztatowe "Farmaceuci dla Pacjentów".
W ramach tego spotkania odbędzie się szkolenie dla farmaceutów poświęcone problematyce opieki farmaceutycznej nad seniorem z chorobą przewlekłą. Kurs "Opieka farmaceutyczna: Geriatria" (S.C. 1.40/2018/1) zostanie zakończony testem sprawdzającym , którego zaliczenie umożliwi uzyskanie 8 punktów edukacyjnych w ramach szkolenia ciągłego, potwierdzone wydaniem certyfikatu uczestnictwa. Warunkiem udziału w Spotkaniu jest przesłanie prawidłowo wypełnionego formularza rejestracyjnego wraz z potwierdzeniem wniesienia opłaty. Koszt opłaty za udział w kursie wynosi 35 złotych.
Termin nadsyłania zgłoszeń przez farmaceutów, w tym potwierdzeń zapłaty, upływa w dniu 06.10.2018 r.
Informacje szczegółowe dotyczące  tego wydarzenia, w tym formularz rejestracyjny dotyczący uczestnictwa w kursie znajdują się pod adresem: http://farmaceucidlapacjentow.umed.pl/