Wyszukiwarka

indeks

 

indeks

 

 

 

Logowanie

Rejestracja jest niezbędną czynnością, abyś mógł dodać ogłoszenie w zakładce "Praca"
Wykonane przez:

Szanowni Państwo,

Naczelna Rada Aptekarska oferuje do sprzedaży album autorstwa A.Wróbla, S.Vogla i E.Dębińskiej "Apothecare necesse est..." w cenie 50zł za egzemplarz.

90 stronicowy album przepięknie ilustrowany, w twardej oprawie zawiera historię samorządu aptekarskiego i przedstawia sylwetki 44 aptekarzy - twórców o fascynacjach pozazawodowych ze wszystkich okręgowych izb aptekarskich.

Szczegółowych informacji o składaniu i realizacji zamówień udziela Biuro Izby NIA (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  tel. 022/635-06-70). 

Odsłonięcie tablicy pamiątkowej ku czci farmaceuty - Leopolda Skulskiego

Stowarzyszenie Farmaceutów Katolickich Polski - Koło Gdańskie zaprasza wszystkich członków i sympatyków na najbliższe spotkanie w dniu 15 listopada b.r. (sobota) o godz. 16:00 w salce przy parafii M.B.Fatimskiej w Gdańsku Żabiance. W programie Msza św. oraz wykład na temat opieki farmaceutycznej, który poprowadzi pani dr n. farm. M.Gajewską z AMG.

Zapraszamy także do odwiedzenia naszej nowej strony internetowej: http://www.sfkpgdansk.pl/, na której znajdziecie Państwo szczegóły dotyczące działalności Koła, terminy i tematy spotkań, ciekawe artykuły. Zachęcamy do współpracy i do wymiany poglądów szczególnie z zakresu formacji zawodowej farmaceutów i problemów bioetycznych przed jakimi staje współczesna farmacja.

Małgorzata Prusak - Przewodnicząca Koła Gdańskiego SFKP

BIULETYN INFORMACYJNY

AKADEMII MEDYCZNEJ W GDAŃSKU

                                                                 03.11.08/68

GDAŃSKA OKRĘGOWA IZBA APTEKARSKA INFORMUJE,

ŻE W DNIU 10.11.2008r. BIURO IZBY BĘDZIE NIECZYNNE