Przekazujemy odnośnik do komunikatu na stronie NFZ o/Gdańsk skierowany
do aptek z wyjaśnieniami w sprawie zaprzestania realizacji tzw. cesji
globalnych obejmujących wierzytelności z tytułu refundacji.

ODNOŚNIK

BIULETYN INFORMACYJNY
AKADEMII MEDYCZNEJ W GDAŃSKU
22.12.08/76


 

Ciepłych i radosnych Świąt

Bożego Narodzenia,

wyjątkowej, rodzinnej atmosfery

oraz samych pomyślności

w nadchodzącym Nowym Roku 2009

życzy

Gdańska Okręgowa Izba Aptekarska

BIULETYN INFORMACYJNY
AKADEMII MEDYCZNEJ W GDAŃSKU

15.12.08/75Mistrzostwa Polski Farmaceutów w Narciarstwie Alpejskim
Karpacz 2009

Jak co roku o tej porze Dolnośląska Izba Aptekarska zaczyna wraz ze współorganizatorami przygotowania do mistrzostw narciarskich dla farmaceutów z całej Polski i ich rodzin. Celem naszych wspólnych działań jest integracja środowiska aptekarskiego z różnych regionów Polski, ale także wspaniała zabawa, podczas której można podszkolić umiejętności narciarskie, uczestniczyć w zawodach profesjonalnie przygotowanych, a także pobawić się w gronie przyjaciół i miłośników narciarstwa. Na tym etapie niestety nigdy nie wiadomo, czy w planowanym przez nas terminie aura będzie sprzyjać organizatorom i uczestnikom, czy spłata im figla tworząc ekstremalne warunki, ale miejmy nadzieję, że wszystko się uda..
1.    Termin zawodów: 10 stycznia 2009 r., rozpoczęcie o godz. 10.00 (od godz. 9.00 rejestracja i wydawanie numerów startowych).
2.    Miejsce zawodów: stok „Karpatka-Panorama” przy ul. Myśliwskiej w Karpaczu, wyłącznie do dyspozycji uczestników mistrzostw, sztucznie naśnieżany w razie potrzeby. Uwaga: miejsce zawodów może ulec zmianie.
3.    Organizacja sportowa – firma "Horyzont" z Karpacza.
4.    Spotkanie integracyjne przed zawodami, w piątek 9 stycznia 2009r. w „Chacie Karkonoskiej” w Karpaczu (ul. Wolna 4) o godz. 19.00. Wstęp i muzyka bez opłaty. Jedzenie i picie we własnym zakresie. Tam rozdanie numerów startowych dla obecnych i ostatnie komunikaty związane z zawodami.
5.    Spotkanie po nartach i uroczyste zakończenie zawodów – „Chata Karkonoska”, godz. 18.00.

Informacje szczegółowe
Deklarując swój udział w Mistrzostwach (tzn. w zawodach narciarskich i imprezie wieczornej w Chacie Karkonoskiej) uczestnicy dokonują wpłaty w kwocie: 40,- zł farmaceuta i 60,- zł każda osoba towarzysząca (także uczestnicząca tylko w imprezie wieczornej) na konto Dolnośląskiej Izby Aptekarskiej:
Bank Polskiej Spółdzielczości SA O/Wrocław
nr 33 1930 1073 2009 0900 4949 0001
z dopiskiem Narty 2009.
Potwierdzenie wpłaty wraz z pisemnym zgłoszeniem uczestnictwa bardzo prosimy wysyłać do dnia 5 stycznia 2009 r. (późniejsze zgłoszenia nie będą mogły być przyjęte!) na adres: Dolnośląska Izb Aptekarska, 50-333 Wrocław, ul. Matejki 6 lub faxem: 0713211877 lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Zgłoszenie winno zawierać:
·    imię i nazwisko farmaceuty zgłaszającego swój udział oraz jednej osoby towarzyszącej biorącej udział w zawodach, a także wszystkich osób biorących udział w imprezie wieczornej w Chacie Karkonoskiej (z zaznaczeniem ilu jest farmaceutów) – dane potrzebne do ustalenia najliczniejszej rodziny farmaceutycznej;
·    rok urodzenia wszystkich (będziemy wyróżniać seniora i najmłodszego zawodnika)
·    przynależność do Izby Aptekarskiej;
·    adres zamieszkania;
·    kontakt: telefon kom., e-mail.
Przebieg zawodów:
·    farmaceuci – dwa przejazdy z podziałem na: panie, panowie i kategorie wiekowe: do 40 lat i powyżej 40 lat
·    W razie niekorzystnych warunków atmosferycznych (mało śniegu) lub czasowych – drugi przejazd będzie tylko dla zawodników zajmujących 6 pierwszych miejsc;
·    przyjaciele farmacji – jeden przejazd bez podziału na grupy.

Dojazd do Karpacza i zakwaterowanie pozostaje w gestii uczestników. Informacje na temat miejsca zawodów, wyboru miejsca zakwaterowania i Chaty Karkonoskiej, można znaleźć na stronie internetowej: www.karpacz.pl
W pobliżu Chaty Karkonoskiej znajdują się (w kolejności wg cen): hotele „Karkonosze” i „Ariston”, Willa Casino, hotelik „Pod Wozem”, pensjonaty „Jędruś”, „Klaudia” i „Iwona” oraz D. W. „Leśnik”.
Zapraszam serdecznie do wspólnej zabawy w imieniu wszystkich organizatorów mistrzostw.
Maria Chmielewska – redaktor biuletynu DIA „Pharmakon”