POPRAWIONA WERSJA  SCHEMATU OBIEGU SPRAWOZDAŃ REFUNDACYJNYCH

GOIA informuje, że 19.08.2008r. ukazał się Dziennik Ustaw Nr 149 zawierający Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 08.08.2008r. zmieniające rozporządzenie w sprawie recept lekarskich (poz. 944).

Wprowadza ono nowy kod uprawnień dla pacjentów: "P-EB".

Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem ogłoszenia, czyli 19.08.2008r. 

P.T. Członkowie Okręgowej Izby Aptekarskiej
Szanowni Państwo!
 

Z przyjemnością zawiadamiamy, że ukazał się Aptekarz Polski - pismo Naczelnej Izby Aptekarskiej, nr 23 (1e) lipiec 2008 roku.
Pismo edytowane jest w wersji elektronicznej pod adresem http://www.aptekarzpolski.pl/
 
Z poważaniem
Redakcja Aptekarza Polskiego

BIULETYN INFORMACYJNY
AKADEMII MEDYCZNEJ W GDAŃSKU
28.07.08/64


Przekazujemy prośbę  " Pulsu  Farmacji " 

 Szanowni Państwo

W związku z przygotowywana przez "Puls Farmacji" i "Puls Medycyny" listą płac zawodów medycznych zwracam się z uprzejmą prośbą o podanie zarobków osób z wykształceniem medycznym i farmaceutycznym na poszczególnych stanowiskach w Państwa OIA.

Jeśli to możliwe, będę wdzięczna za podanie kwot brutto oraz określenie dodatkowych profitów związanych z zajmowaniem danego stanowiska (telefon, samochód, laptop).

Podawane w liście zarobki są anonimowe, opisujemy jedynie stanowisko pracy oraz rejon (zazwyczaj województwo, w przypadku większych miast, jego nazwę).

Aby rozwiać wszelkie Państwa wątpliwości, poniżej podaję link do strony internetowej, na której znajduje się lista płac z zeszłego roku:
http://www.pulsmedycyny.com.pl/index/archiwum/8479.html

Z góry dziękuję za pomoc.
Z poważaniem,
Anna Lisiewska