Wyszukiwarka

indeks

 

indeks

 

 

 

Logowanie

Rejestracja jest niezbędną czynnością, abyś mógł dodać ogłoszenie w zakładce "Praca"
Wykonane przez:

Drodzy Państwo,

Informujemy, że Karty FitProfit i FitSport są już do odebrania w siedzibie Gdańskiej Okręgowej Izby Aptekarskiej.

Drogie Koleżanki i Koledzy,

26 września obchodzimy wspomnienie Patronów aptekarzy i farmaceutów Świętych Kosmy i Damiana. Z tej okazji chcielibyśmy złożyć wyrazy szacunku i uznania dla Waszej ciężkiej pracy oraz jednocześnie podziękować za wkład w opiekę nad chorymi.

Wszystkim aptekarzom i farmaceutom życzymy sukcesów w życiu osobistym i zawodowym oraz nieprzerwanej satysfakcji z niesionej pomocy.

Prezes GORA Paweł Chrzan oraz członkowie Rady

ico kosma i damian

UWAGA!!!

 

Pomorski OW NFZ informuje, iż w dniu 2017.09.22 od godziny 16:05 do 2017.09.24 do godziny 18:00 będą wykonywane prace serwisowe.

Wobec powyższego nie będzie możliwe sprawozdawanie danych. Prace serwisowe muszą być wykonane w celu usprawnienia działania systemu informatycznego Pomorskiego Oddziału NFZ.

http://www.nfz-gdansk.pl/aktualnosci/dla-swiadczeniodawcy/przerwy-w-dostepie-do-portali-systemu-informatycznego-nfz-prace-serwisowe,5961

Wraz z naszym Duszpasterzem ks. Błażejem Kwiatkowskim serdecznie zapraszamy na uroczystą Mszę św. z okazji wspomnienia świętych męczenników Kosmy i Damiana - Patronów Aptekarzy - w dniu 26 września b.r. (wtorek) w parafii p.w. Chrystusa Króla w Gdańsku (za Szpitalem Wojewódzkim) przy ul. Ks. Franciszka Rogaczewskiego 55. Po Mszy św. zapraszamy na wspólne świętowanie przy kawie i ciastku!

PLAKAT