Wyszukiwarka

indeks

 

indeks

 

 

 

Logowanie

Rejestracja jest niezbędną czynnością, abyś mógł dodać ogłoszenie w zakładce "Praca"
Wykonane przez:
Szanowni Państwo!

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich farmaceutów i pracowników aptek oraz ich rodziny na Drugą Ogólnopolską Pielgrzymkę Farmaceutów do Niepokalanowa, która odbędzie się w dniach 07-08 października 2017 roku. Pielgrzymkę poprowadzi o. prof. dr hab. Andrzej Derdziuk OFMCap. z KUL-u. Pielgrzymka będzie poprowadzona w duchu osobistego oddania się Maryi w roku ważnych rocznic: 100 lecia objawień w Fatimie, 140 lat objawień w Gietrzwałdzie oraz 300 lecia Koronacji Obrazu Matki Bożej na Jasnej Górze.

PROGRAM

PLAKAT

Szanowni Państwo,
Z powodów technicznych decyzją Kierownika OSzP, informuję, że kurs "FAMAKOTERAPIA W PEDIATRII", organizowany przez GUMed, zaplanowany na 30 września 2017 r. zostaje przełożony na dzień 2 grudnia (sobota) 2017 r.  Godzina rozpoczęcia (8.30) i plan kursu pozostają nie zmienione. Szczegóły na stronie https://ospwf.gumed.edu.pl/9500.html

Dla farmaceutów kursy są BEZPŁATNE. Przepraszamy za zmianę terminu i jednocześnie prosimy celem potwierdzenia uczestnictwa o ponowne zarejestrowanie się na stronie: http://www.szkoleniezawodowe.gumed.edu.pl

Kierownik Ośrodka Szkolenia Podyplomowego GUMed
Dr hab. Piotr Kowalski, prof. nadzw.

Szanowni Państwo,

Serdeczne zapraszamy do zapoznania się z zaproszeniem na IV Ogólnopolską Konferencję Farmaceutyczną, która odbędzie się 22 września w hotelu "Pod Orłem" w Bydgoszczy.

ZAPROSZENIE

 

Pomoc farmaceutów dla mieszkańców Kaszub i Borów Tucholskich po nawałnicy

W wyniku nawałnicy, która przeszła w nocy z 11 na 12 sierpnia przez tereny Kaszub i Borów Tucholskich, zostało zniszczonych wiele gospodarstw i domów. Niektórzy stracili dorobek całego swojego życia. Obecnie ludzie z całej Polski organizują pomoc dla mieszkańców tych rejonów, ale potrzeby wciąż są ogromne.

Każdego dnia ludzie walczą ze skutkami nawałnicy odbudowując swoje domy i usuwając powalone drzewa. Podczas tych prac dochodzi do wielu zranień. W związku z tym jest duże zapotrzebowanie na materiały opatrunkowe i środki antyseptyczne.

Stąd też ogromna prośba do Państwa o pomoc w zbiórce tych niezbędnych środków dla mieszkańców terenów zniszczonych przez nawałnicę. Liczy się każde wsparcie. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na poniższe dane: 

mgr farm. Ewa Orłowska
nr tel. 663-264-987
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkie informacje są też dostępne tutaj:
https://www.facebook.com/groups/1975666422666440/?fref=nf

z22241217VZniszczenia w miejscowosci Suszek w powiecie Chojn

 

Prośba do kierowników aptek oraz hurtowni farmaceutycznych

http://www.nia.org.pl/2017/08/18/weryfikacja-zgodnosci-danych-dotyczacych-aptek-oraz-hurtowni-farmaceutycznych-w-csioz/