Wyszukiwarka

indeks

 

indeks

 

 

 

Logowanie

Rejestracja jest niezbędną czynnością, abyś mógł dodać ogłoszenie w zakładce "Praca"
Wykonane przez:

Szanowni Państwo!

Pragniemy uprzejmie poinformować o rozpoczęciu rekrutacji na V edycję studiów podyplomowych ”Zioła w Profilaktyce i Terapii” prowadzonych przez Katedrę i Zakład Farmakognozji. Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego.

Główne zagadnienia ujęte w programie dotyczą działania i praktycznych zasad stosowania ziół w profilaktyce oraz w leczeniu różnych chorób. Studia trwają II semestry (180 godzin wykładów, seminariów i ćwiczeń), rozpoczęcie zajęć planowane jest w dniu 6 października 2018 r..

Rekrutacja kandydatów na V edycję studiów odbywa się od marca 2018 r. do 3 września 2018 r. drogą elektroniczną http://uczelnia.ump.edu.pl/studia_podyplomowe

Więcej informacji o studiach: http://podyplomowe.ump.edu.pl/pl/kierunki/ziola-w-profilaktyce-i-terapii oraz na stronie www.farmakognozja.ump.edu.pl

Szczegóły: ULOTKA STUDIA PODYPLOMOWE

Drodzy Państwo,

Informujemy, że karty sportowe FitSport zgłoszone na miesiąc kwiecień są już do odebrania w siedzibie GOIA.

W przypadku odbierania kart przez osoby trzecie, bardzo prosimy o upoważnienie pisemne lub przesłane na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy!

 jajka pisanki koszyk tulipany

Szanowni Państwo, 

Informujemy ,że 3 kwietnia 2018 (wtorek) biuro GOIA będzie nieczynne.

 

qltura