Wyszukiwarka

indeks

 

indeks

 

 

 

Logowanie

Rejestracja jest niezbędną czynnością, abyś mógł dodać ogłoszenie w zakładce "Praca"
Wykonane przez:

Szanowni Państwo,

W związku z nadchodzącym okresem świątecznym, który jest czasem urlopów i charakteryzuje się wzmożoną pracą Poczty Polskiej oraz firm kurierskich, zwracamy się w imieniu organizatorów Programu FitSport i FitProfit o przesyłanie zgłoszeń na miesiąc styczeń najpóźniej do 10.12.2017.

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wspaniałe osiągnięcia reprezentantów Gdańskiej Okręgowej Izby Aptekarskiej : Prezesa Izby dr nad. med. Pawła Chrzana, mgr farm. Barbary Kwiatkowskiej oraz Rafała Kwiatkowskiego w III Pływackich Mistrzostwach Polski, które odbyły się 25 listopada 2017 w Olsztynie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wynikami oraz obejrzenia zdjęć z wydarzenia.

Relacja z III Pływackich Mistrzostw Aptekarzy

Szanowni Państwo!

Polski Związek Pracodawców Przemysłu Farmaceutycznego jest świadomy roli jaką w systemie zdrowia odgrywa farmaceuta. Państwa zawód związany z kontaktem z pacjentem i szeroka wiedza medyczna, czyni Państwa kluczowym elementem systemu lekowego w kraju. Liczne głosy Państwa środowiska zawodowego z organizowanych przez nas spotkań, świadczą o tym, jak dobrze rozumieją Państwo kwestie związane z lekami. Zarówno w ujęciu systemowym jak i kwestiach indywidualnych państwa opinie i stanowiska muszą i są słyszalne.

 

W ostatnim czasie w przestrzeni publicznej trwa dyskusja nt. bezpieczeństwa i skuteczności leków generycznych. Pacjenci wielokrotnie poszukują informacji w różnych, niesprawdzonych źródłach. Naszym celem jest omówienie aktualnej sytuacji, wymiana doświadczeń oraz wypracowanie takich rozwiązań, które pomogłyby w najlepszej edukacji pacjentów. Działania realizowane są pod patronatem Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Naczelnej Izby Aptekarskiej oraz Komitetu Terapii i Nauk o Leku Polskiej Akademii Nauk.

 

PZPPF organizuje wykład dotyczący bezpieczeństwa i skuteczności zamiennictwa leków, który odbędzie się 8.12 (piątek) o godz. 13:00 pod auspicjami Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w sali wykładowej im. O. Narkiewicza al. Zwycięstwa 41/42 w Gdańsku. Spotkanie jest elementem ogólnopolskiej kampanii dotyczącej bezpieczeństwa i skuteczności leków następczych realizowanej przez PZPPF. Chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić do wysłuchania krótkiego wykładu i dyskusji przewidzianej po jego wygłoszeniu.

 

W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele instytucji publicznych, lekarzy, przedstawiciele środowiska akademickiego, decydenci. Wierzymy, że obecność przedstawicieli środowiska farmaceutów i Państwa uczestnictwo w spotkaniu znacznie wzbogaci spotkanie.

 

Ze względów organizacyjnych  prosimy o potwierdzenie udziału  telefonicznie pod numerem 666 045 160.

 

Z poważaniem,

Polski Związek Pracodawców Przemysłu Farmaceutycznego

Mamy przyjemność poinformować, że nalewka autorstwa pani mgr farm. Justyny Raupuk została wyróżniona podczas VI Konkursu Nalewek Własnej Receptury, który odbył się w Krakowie 24 listopada 2017 roku.

Serdecznie gratulujemy!

 

 

IMG 20171127 111418

Szanowni Państwo,

Zachęcamy do zapozania się z odpowiedzią Pana Marcina Czecha, Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Zdrowia na interpelacje poselskie w kwestii „Apteki dla Aptekarza”.

 

Interpelacja 16637

Interpelacja 16650