Wyszukiwarka

indeks

 

indeks

 

 

 

Logowanie

Rejestracja jest niezbędną czynnością, abyś mógł dodać ogłoszenie w zakładce "Praca"
Wykonane przez:

Zapraszamy Państwa do udziału w II Mistrzostwach Polski Farmaceutów w maratonie MTB, które odbędą się w Józefowie koło Warszawy 23 września 2017 roku. Organizatorem zawodów jest HURTAP SA przy współudziale Okręgowej Izby Aptekarskiej w Łodzi. Patronat nad zawodami objęła Naczelna Izba Aptekarska, a patronat medialny Gazeta Farmaceutyczna.

Serdecznie zapraszamy do uczesnictwa i wspólnej integracji farmaceutów z całej Polski, ich rodzin, dzieci, a także przyjaciół farmacji.

Więcej informacji: Mistrzostwa Polski Farmaceutów w maratonie MTB    Zgłoszenie Mistrzostwa MTB

 

Regulamin Mistrzostw Farmaceutów 2017

Plakat mtb 2017 new

Jūratė Švarcaitė, Sekretarz Generalny Grupy Farmaceutycznej Unii Europejskiej (PGEU) pisze list do Elżbiety Piotrowskiej-Rutkowskiej, Prezes Naczelnej Rady Aptekarskiej nt. słuszności wprowadzonych zmian w prawie farmaceutycznym.

Więcej szczegółów :

PGEU o zmianach w polskim prawie farmaceutycznym

Zapraszamy farmaceutów - amatorów fotografii do wzięcia udziału w III Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym dla Farmaceutów - FotoFarm, który jest organizowany przez Śląską Izbę Aptekarską w Katowicach.

Termin składania prac upływa 29.09.2017 r.

Sponsorzy: Salus International Sp. z o.o., Alvogen

Celem Konkursu jest rozwijanie wrażliwości artystycznej w środowisku zawodowym aptekarzy, integracja oraz promocja zawodu i osób szczególnie utalentowanych w dziedzinie fotografii.

W konkursie może wziąć udział farmaceuta - członek dowolnej Okręgowej Izby Aptekarskiej, w następujących kategoriach:
1. "Apteka i aptekarz w obiektywie",
2. "Farmacja na świecie",
3. "Nie samą pracą żyje aptekarz",
4. "Varia".

Fotografie należy dostarczyć organizatorowi w dowolnej spośród poniżej wymienionych form:

a.) odbitki kolorowej bądź czarno-białej, na papierze fotograficznym, gdzie szerokość jest nie mniejsza niż 15 cm i nie większa niż 30 cm, a wysokość jest nie mniejsza niż 21 cm i nie większa niż 40 cm.

lub

b.) elektronicznej w formacie JPG w rozdzielczości minimum 300 DPI - około 3000 x 2000 pixeli (tj. około 25 x 17 cm), przesłanej na adres e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. o wielkości pliku nie przekraczającego 5 MB lub zapisanej na nośniku elektronicznym (płyta CD lub DVD) z tematem z tematem maila - konkurs fotograficzny.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie "Karty zgłoszenia do konkursu" (załącznik nr 1 do Regulaminu) oraz "Oświadczenia" (załącznik nr 2 do Regulaminu).

Dla laureatów przewidziane są nagrody rzeczowe.

Termin składania prac upływa z dniem 29.09.2017 r.

Szczegóły zawarte są na stronie http://www.katowice.oia.pl/news/show/id/7179

Z poważaniem

dr farm. Piotr Brukiewicz
Prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej

Więcej informacji : Fotofarm ulotka

Regulamin udziału : Regulamin/karta zgłoszeniowa

Drodzy Państwo,

Farmina, wieloletni Mecenas Festiwalu Muzycznego Barbarkan, ma zaszczyt zaprosić Państwa na tegoroczną 10. edycję odbywającą się w dniach 04-07.07.17 r.

Zaproszenie oraz zamówienie zaproszeń : Zaproszenie

Więcej informacji : Informacje

NSA oddalił skargę kasacyjną przedsiębiorcy od orzeczenia WSA w Warszawie, który w wyroku uznał, że organy samorządu aptekarskiego prawidłowo zaopiniowały odebranie zezwolenia na prowadzenie apteki ze względu na naruszenie limitu 1% aptek w województwie.

Więcej informacji : http://www.rynekaptek.pl/prawo/wyrok-nsa-w-sprawie-limitu-1-aptek,20623.html