Wyszukiwarka

indeks

 

indeks

 

 

 

Logowanie

Rejestracja jest niezbędną czynnością, abyś mógł dodać ogłoszenie w zakładce "Praca"
Wykonane przez:

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że właśnie rozpoczyna się kolejna, piąta już edycja Konkursu Lider Nauk Farmaceutycznych. Tak jak w poprzednich latach, Komisja Konkursowa wybierze najlepsze prace doktorskie z dziedziny farmacji, które, z jednej strony, spełniają najwyższe standardy metodologiczne, a z drugiej – mają szansę na zastosowanie w praktyce. W bieżącej edycji udział brać mogą autorzy doktoratów obronionych w latach 2016–2017.

Konkurs niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem – w poprzednich edycjach udział wzięli przedstawiciele wydziałów farmaceutycznych ze wszystkich polskich uczelni medycznych. Mamy nadzieję, że tak będzie i tym razem!

 W załączniku mogą Państwo znaleźć krótki tekst informujący o idei i warunkach konkursu.

Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się na stronie www.lidernaukfarmaceutycznych.pl oraz na łamach „Gazety Farmaceutycznej”.

Wyłącznym partnerem konkursu jest firma Gedeon Richter.

Jak zostać liderem- V edycja Konkursu Lider Nauk Farmaceutycznych

Lider Nauk Farmaceutycznych plakat

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat II Pucharu Polski Farmaceutów w narciarstwie alpejskim.

Termin zawodów: 27 stycznia 2018r. Istebna.

 PROGRAM

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Plakat Istebna 2018

 

 

Ośrodek Szkolenia Podyplomowego (OSzP) Wydziału Farmaceutycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (GUMed) pragnie poinformować, że farmaceuci zamierzający rozpocząć szkolenie specjalizacyjne z farmacji aptecznej lub farmacji szpitalnej powinni:

  • skompletować dokumentację wymaganą do rozpoczęcia specjalizacji
  • złożyć wniosek wypełniany elektronicznie za pomocą systemu monitorowania kształcenia (SMK) o rozpoczęcie specjalizacji do wojewody właściwego ze względu na obszar województwa, na terenie którego zamierzają odbywać szkolenie specjalizacyjne w dniach od 15 listopada do 15 grudnia 2017r.

  • posiadać prawo wykonywania zawodu farmaceuty.

  • zostać zakwalifikowani do odbycia szkolenia specjalizacyjnego w postępowaniu kwalifikacyjnym przeprowadzanym przez wojewodę w dniach 16 grudnia 2017r. do dnia 15 stycznia 2018r.

Instrukcja ułatwiająca założenie konta w systemie SMK na stronie naszego Ośrodka (www.ospwf.gumed.edu.pl) w zakładce specjalizacje farmaceutów oraz na stronie:

 

https://www.csioz.gov.pl/fileadmin/user_upload/instrukcja_obslugi_funkcjonalnosci_systemu_monitorowania_ksztalcenia_pracownikow_medycznych_572c6f840d99d.pdf

 

Spis wymaganej dokumentacji oraz informacje o rozpoczęciu specjalizacji dla farmaceutów zajdziecie Państwo na stronie Wydziału Zdrowia Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego (PUW) : http://www.gdansk.uw.gov.pl/urzad/wydzialy/42-wydzial-zdrowia-pomorskie-centrum-zdrowia-publicznego/oddzial-szkolenia-pracownikow-medycznych/specjalizacje/farmaceuci/106-rozpoczecie-specjalizacji

Szczegółowe uregulowania dotyczące przeprowadzenia naboru, procedury kwalifikacyjnej na szkolenie specjalizacyjne, przystępowania do Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego (PESoz) określa Ustawa z dnia 24 lutego 2017r. o uzyskiwaniu tytułu specjalisty w dziedzinach mających zastosowanie w ochronie zdrowia (Dz. U. z dnia 20 marca 207 r. poz. 599)

 

Przy okazji składam podziękowania dla wszystkich farmaceutów posiadających specjalizację, którzy założyli już konto w SMK i wyrazili zgodę na podjęcie się funkcji kierownika specjalizacji, zaznaczając w systemie „złóż wniosek papierowy”.

 

Dr hab. Piotr Kowalski, prof. nadzw.

Kierownik Ośrodka Szkolenia Podyplomowego GUMed

15 listopada odbył się konkurs nalewek GOIA. W szranki stanęło 6 nalewek (dwie przyjechały aż ze Słupska) Pięcioosobowe jury oceniając: barwę, przejrzystość, zapach i smak dokonało trudnego wyboru. Konkurencja była silna i poziom bardzo wysoki. Ostatecznie wygrała nalewka "aroniowa na liściach wiśni" mgr farm. Justyny Raupuk. Serdecznie gratulujemy. Duże podziękowania dla Prezesa Tadeusza Pawełka za udostępnienie sali w stylowych wnętrzach sklepu firmowego Labofarm na Długim Pobrzeżu. Wszyscy uczestnicy otrzymali również stylowe upominki od firmy Labofarm.

Zapraszamy za rok.

IMG 20171115 161415372

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem Plebiscytu "Farmaceuta Roku. Nagroda Magazynu Aptekarskiego":

 

Plebiscyt Farmaceuta Roku