Szanowni Państwo,
Z powodów technicznych decyzją Kierownika OSzP, informuję, że kurs  "FAMAKOTERAPIA W PEDIATRII", organizowany przez GUMed, zaplanowany na 30 września 2017 r. zostaje przełożony na dzień 2 grudnia (sobota) 2017 r. Godzina rozpoczęcia (8.30) i plan kursu pozostają nie zmienione. Szczegóły na stronie https://ospwf.gumed.edu.pl/9500.html

Dla farmaceutów kursy są BEZPŁATNE. Przepraszamy za zmianę terminu i jednocześnie prosimy celem potwierdzenia uczestnictwa o ponowne zarejestrowanie się na stronie :
http://www.szkoleniezawodowe.gumed.edu.pl/

Kierownik Ośrodka Szkolenia Podyplomowego GUMed
Dr hab. Piotr Kowalski, prof. nadzw.

Szkolenie

 

plakat wykładowy zaproszenie

Zebranie walne członków Oddziału 2017

GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

ZAPRASZA NA

BEZPŁATNE KURSY EDUKACYJNE DLA FARMACEUTÓW

Ośrodek Szkolenia Podyplomowego (OSzP) Wydziału Farmaceutycznego
z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego proponuje farmaceutom możliwość zdobywania tzw.
„twardych” punktów poprzez uczestnictwo
w szkoleniach ciągłych, zakończonych testem sprawdzającym wiedzę.
Oferta szkoleniowa skierowana jest do osób posiadających tytuł zawodowy magistra farmacji. Kursy organizowane są we współpracy z wykładowcami z Wydziału Lekarskiego i lekarzami praktykami. Zajęcia odbywać się będą w salach wykładowych Wydziału Farmaceutycznego GUMed przy ul. Hallera 107. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zarejestrowania się na listę uczestników w systemie na stronie internetowej:

www.szkoleniezawodowe.gumed.edu.pl.

Zachęcamy do wybrania interesujących Państwa szkoleń i zarezerwowania sobie wolnych sobót na zdobywanie punktów edukacyjnych. Zapisy na kursy przeprowadzane będą drogą elektroniczną, poprzez powyżej podaną stronę internetową Jeżeli farmaceuta, pragnący zapisać się on-line na kurs, nie posiada dostępu do Extranetu lub poczty GUMed (loginy z czasów studenckich) oraz nie zakładał jeszcze konta w systemie szkoleń zawodowych może takie konto założyć. Na stronie podany jest sposób uzyskania loginu do rejestracji w systemie. Uczestnictwo w proponowanych przez GUMed kursach jest bezpłatne. Jednocześnie informujemy, że OSzP zastrzega sobie prawo odwołania kursu najpóźniej 5 dni przed zaplanowanym dniem jego przeprowadzenia.

Informacje dotyczące kursów organizowanych w ramach szkoleń ciągłych, specjalizacji oraz studiów podyplomowych, znajdziecie Państwo w tabeli poniżej oraz na stronie internetowej:

www.ospwf.gumed.edu.pl

Ośrodek Szkolenia Podyplomowego
Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej
Gdański Uniwersytet Medyczny adres: Al. Gen. J. Hallera 107, 80-416 Gdańsk

Kierownik dr hab. n. farm. Piotr Kowalski, prof. nadzw.

 

Kursy

 

Program