GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY ZAPRASZA NA BEZPŁATNE KURSY EDUKACYJNE DLA FARMACEUTÓW

Ośrodek Szkolenia Podyplomowego (OSzP) Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego kolejny rok proponuje farmaceutom możliwość zdobywania tzw. „twardych” punktów poprzez uczestnictwo w szkoleniach ciągłych, zakończonych testem sprawdzającym wiedzę. Oferta szkoleniowa skierowana jest do osób posiadających tytuł zawodowy magistra farmacji. Kursy organizowane są we współpracy z wykładowcami z Wydziału Lekarskiego i lekarzami praktykami. Zajęcia odbywać się będą w salach wykładowych Wydziału Farmaceutycznego GUMed przy ul. Hallera 107. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zarejestrowania się na listę uczestników w systemie na stronie internetowej:

www.szkoleniezawodowe.gumed.edu.pl.

Zachęcamy do wybrania interesujących Państwa szkoleń i zarezerwowania sobie wolnych sobót na zdobywanie punktów edukacyjnych. Zapisy na kursy przeprowadzane będą drogą elektroniczną, poprzez powyżej podaną stronę internetową W przypadku kiedy farmaceuta, pragnący zapisać się on-line na kurs, nie posiada dostępu do Extranetu lub poczty GUMed (loginy z czasów studenckich) oraz nie zakładał jeszcze konta w systemie szkoleń zawodowych może takie konto założyć. Na stronie podany jest sposób uzyskania loginu do rejestracji w systemie. Uczestnictwo w proponowanych przez GUMed kursach jest bezpłatne. Jednocześnie informujemy, że OSzP zastrzega sobie prawo odwołania kursu najpóźniej 5 dni przed zaplanowanym dniem jego przeprowadzenia.

Informacje dotyczące kursów organizowanych w ramach szkoleń ciągłych, specjalizacji oraz studiów podyplomowych, znajdziecie Państwo w tabeli poniżej oraz na stronie internetowej:

www.ospwf.gumed.edu.pl

Ośrodek Szkolenia Podyplomowego
Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej
Gdański Uniwersytet Medyczny adres: Al. Gen. J. Hallera 107, 80-416 Gdańsk

Kierownik dr hab. n. farm. Piotr Kowalski, prof. nadzw.

Szanowni Państwo,
Z powodów technicznych decyzją Kierownika OSzP, informuję, że kurs  "FAMAKOTERAPIA W PEDIATRII", organizowany przez GUMed, zaplanowany na 30 września 2017 r. zostaje przełożony na dzień 2 grudnia (sobota) 2017 r. Godzina rozpoczęcia (8.30) i plan kursu pozostają nie zmienione. Szczegóły na stronie https://ospwf.gumed.edu.pl/9500.html

Dla farmaceutów kursy są BEZPŁATNE. Przepraszamy za zmianę terminu i jednocześnie prosimy celem potwierdzenia uczestnictwa o ponowne zarejestrowanie się na stronie :
http://www.szkoleniezawodowe.gumed.edu.pl/

Kierownik Ośrodka Szkolenia Podyplomowego GUMed
Dr hab. Piotr Kowalski, prof. nadzw.

Zebranie walne członków Oddziału 2017

Szkolenie

 

plakat wykładowy zaproszenie