Wyszukiwarka

indeks

 

indeks

 

 

 

Logowanie

Rejestracja jest niezbędną czynnością, abyś mógł dodać ogłoszenie w zakładce "Praca"
Wykonane przez:

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na szkolenie "FARMAKOTERAPIA BÓLU" ,które odbędzie się w Gdańsku – 22.09.2018r. (sobota godz. 08.30-15.40)
Mercure Gdańsk Stare Miasto, ul. Jana Heweliusza 22.

Konferencja organizowana we współpracy
ze Studium Kształcenia Podyplomowego, Wydział Farmaceutyczny UJ CM oraz Gdańską Okręgową Izbą Aptekarską

UDZIAŁ W KONFERENCJI NAUKOWO-SZKOLENIOWEJ JEST BEZPŁATNY

Farmakoterapia bólu zostanie zakończony testem sprawdzającym wiedzę uczestników,którego pomyślne zaliczenie umożliwi uzyskanie 6 punktów edukacyjnych „twardych“
w ramach szkoleń ciągłych. Za uczestnictwo w pozostałych wykładach przewidziane jestuzyskanie 2 punktów edukacyjnych „miękkich”, wpisywane na podstawie listy obecności.

Szczegóły znajdą Państwo TUTAJ

 

 

W związku z nieprecyzyjnymi informacjami pojawiającymi się w niektórych mediach (m.in. Super Express, Radio Zet) informuję, że organizatorem zapowiadanej na wrzesień br. akcji protestacyjnej są organizacje zrzeszające techników farmaceutycznych, a nie farmaceutów. Farmaceuci nie mają nic wspólnego z tymi działaniami.

Z informacji, które do nas docierają wynika, że nie wszyscy technicy farmaceutyczni popierają akcję protestacyjną, organizowaną przez część tego środowiska. Jednocześnie pragniemy zapewnić, iż w czasie trwania protestu praca aptek będzie przebiegała bez zakłóceń. Placówki te będą przygotowane do zapewnienia pacjentom stałej i płynnej obsługi – zarówno farmaceutów, jak i techników.

Tomasz Leleno
Rzecznik Prasowy – Szef Biura Prasowego
Naczelna Izba Aptekarska

Drodzy Państwo,

Informujemy, że karty sportowe FitSport i FitProfit na miesiąc wrzesień są do odbioru w siedzibie GOIA.

W przypadku odbierania kart przez osoby trzecie, bardzo prosimy o upoważnienie pisemne lub przesłane na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy!

Zapraszamy Państwa do udziału w III Mistrzostwach Polski Farmaceutów w maratonie MTB, które odbędą się w Józefowie koło Warszawy 22 września 2018r.

Organizatorem zawodów jest HURTAP SA przy współudziale Okręgowej Izby Aptekarskiej w Łodzi. Patronat nad zawodami objęła Naczelna Izba Aptekarska, a patronat medialny Aptekarz Polski.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa i wspólnej integracji farmaceutów z całej Polski, ich rodzin, dzieci, a także pracowników branży farmaceutycznej i przyjaciół farmacji.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE