Wyszukiwarka

indeks

 

 

 

Logowanie

Rejestracja jest niezbędną czynnością, abyś mógł dodać ogłoszenie w zakładce "Praca"
Wykonane przez:

Drogie Koleżanki i Koledzy,

26 września obchodzimy wspomnienie Patronów aptekarzy i farmaceutów Świętych Kosmy i Damiana. Z tej okazji chcielibyśmy złożyć wyrazy szacunku i uznania dla Waszej ciężkiej pracy oraz jednocześnie podziękować za wkład w opiekę nad chorymi.

Wszystkim aptekarzom i farmaceutom życzymy sukcesów w życiu osobistym i zawodowym oraz nieprzerwanej satysfakcji z niesionej pomocy.

Prezes GORA Paweł Chrzan oraz członkowie Rady

ico kosma i damian

UWAGA!!!

 

Pomorski OW NFZ informuje, iż w dniu 2017.09.22 od godziny 16:05 do 2017.09.24 do godziny 18:00 będą wykonywane prace serwisowe.

Wobec powyższego nie będzie możliwe sprawozdawanie danych. Prace serwisowe muszą być wykonane w celu usprawnienia działania systemu informatycznego Pomorskiego Oddziału NFZ.

http://www.nfz-gdansk.pl/aktualnosci/dla-swiadczeniodawcy/przerwy-w-dostepie-do-portali-systemu-informatycznego-nfz-prace-serwisowe,5961

Wraz z naszym Duszpasterzem ks. Błażejem Kwiatkowskim serdecznie zapraszamy na uroczystą Mszę św. z okazji wspomnienia świętych męczenników Kosmy i Damiana - Patronów Aptekarzy - w dniu 26 września b.r. (wtorek) w parafii p.w. Chrystusa Króla w Gdańsku (za Szpitalem Wojewódzkim) przy ul. Ks. Franciszka Rogaczewskiego 55. Po Mszy św. zapraszamy na wspólne świętowanie przy kawie i ciastku!

PLAKAT

Szanowni Państwo!

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich farmaceutów i pracowników aptek oraz ich rodziny na Drugą Ogólnopolską Pielgrzymkę Farmaceutów do Niepokalanowa, która odbędzie się w dniach 07-08 października 2017 roku. Pielgrzymkę poprowadzi o. prof. dr hab. Andrzej Derdziuk OFMCap. z KUL-u. Pielgrzymka będzie poprowadzona w duchu osobistego oddania się Maryi w roku ważnych rocznic: 100 lecia objawień w Fatimie, 140 lat objawień w Gietrzwałdzie oraz 300 lecia Koronacji Obrazu Matki Bożej na Jasnej Górze.

PROGRAM

PLAKAT

Szanowni Państwo,
Z powodów technicznych decyzją Kierownika OSzP, informuję, że kurs "FAMAKOTERAPIA W PEDIATRII", organizowany przez GUMed, zaplanowany na 30 września 2017 r. zostaje przełożony na dzień 2 grudnia (sobota) 2017 r.  Godzina rozpoczęcia (8.30) i plan kursu pozostają nie zmienione. Szczegóły na stronie https://ospwf.gumed.edu.pl/9500.html

Dla farmaceutów kursy są BEZPŁATNE. Przepraszamy za zmianę terminu i jednocześnie prosimy celem potwierdzenia uczestnictwa o ponowne zarejestrowanie się na stronie: http://www.szkoleniezawodowe.gumed.edu.pl

Kierownik Ośrodka Szkolenia Podyplomowego GUMed
Dr hab. Piotr Kowalski, prof. nadzw.