Wyszukiwarka

indeks

 

indeks

 

 

 

Logowanie

Rejestracja jest niezbędną czynnością, abyś mógł dodać ogłoszenie w zakładce "Praca"
Wykonane przez:

Szanowni Państwo

Stowarzyszenie Leki tylko z Apteki prowadzi kampanię:
STOP kłamstwom w internetowym handlu „lekami”, w której pokazuje jak bezradny jest pacjent wobec nieuczciwych producentów pseudo-leków dostępnych w internecie.

 Urzędy państwowe powołane do ochrony pacjentów nie dają sobie rady
z powstrzymaniem tego procederu. Jak wygląda poszukiwanie instytucji, która skutecznie zajmie się sprawą zobaczą Państwo na stronie: www.lekitylkozapteki.pl.

Do kampanii dołączył AdBuster - znany youtuber, nagrywając specjalny film poświęcony naszej akcji. Cieszy się on ogromną popularnością w internecie, zapraszamy do obejrzenia (film ma 9 minut).

Film do zobaczenia tutaj: https://www.facebook.com/stowarzyszenieLTzA/posts/1517994095174215

lub   https://www.youtube.com/watch?v=RgDY2_graAo&t=181s

Zapraszamy do śledzenia naszej akcji.

Zarząd Stowarzyszenia

Leki Tylko z Apteki

Szanowni Państwo,

Okręgowa Izba Aptekarska w Krakowie w dniach 25 - 27 maja 2018 r. organizuje III Mistrzostwa Polski Farmaceutów w Raftingu.

Zapraszamy do uczestnictwa i wspólnej integracji farmaceutów z całej Polski, ich rodzin, a także przyjaciół farmacji.

Szczegółowe informacje znajdują się w załącznikach:

DEKLARACJA UCZESTNICTWA

PISMO INFORMACYJNE

PŁATNOŚCI

REGULAMIN

 

 

Informacja o konieczności zakładania kont i podłączenia podmiotów raportujących do Zintegrowanego Systemu Monitorowania Obrotu Produktami Leczniczymi.

                        Pismo z Ministerstwa Zdrowia w sprawie ZSMOPL

Szanowni Państwo!

Pragniemy uprzejmie poinformować o rozpoczęciu rekrutacji na V edycję studiów podyplomowych ”Zioła w Profilaktyce i Terapii” prowadzonych przez Katedrę i Zakład Farmakognozji. Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego.

Główne zagadnienia ujęte w programie dotyczą działania i praktycznych zasad stosowania ziół w profilaktyce oraz w leczeniu różnych chorób. Studia trwają II semestry (180 godzin wykładów, seminariów i ćwiczeń), rozpoczęcie zajęć planowane jest w dniu 6 października 2018 r..

Rekrutacja kandydatów na V edycję studiów odbywa się od marca 2018 r. do 3 września 2018 r. drogą elektroniczną http://uczelnia.ump.edu.pl/studia_podyplomowe

Więcej informacji o studiach: http://podyplomowe.ump.edu.pl/pl/kierunki/ziola-w-profilaktyce-i-terapii oraz na stronie www.farmakognozja.ump.edu.pl

Szczegóły: ULOTKA STUDIA PODYPLOMOWE

Drodzy Państwo,

Informujemy, że karty sportowe FitSport zgłoszone na miesiąc kwiecień są już do odebrania w siedzibie GOIA.

W przypadku odbierania kart przez osoby trzecie, bardzo prosimy o upoważnienie pisemne lub przesłane na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy!