Wyszukiwarka

indeks

 

indeks

 

 

 

Logowanie

Rejestracja jest niezbędną czynnością, abyś mógł dodać ogłoszenie w zakładce "Praca"
Wykonane przez:

Uroczystość złożenia ślubowania przez nowych członków Gdańskiej Okręgowej Izby Aptekarsiej 

odbędzie się 25.04.2018 (środa) o godzinie 12:00 w Villa Ewa ul. Batorego 28, Gdańsk. Prosimy o przybycie ok. godz. 11:30 w celu podpisania dokumentów.

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA

 

 

Szanowni Państwo,

Z największą przyjemnością zawiadamiamy Państwa w imieniu Warszawskiej Okręgowej Izby Aptekarskiej  o planowanym już VII Rajdzie Aptekarzy zrzeszającym miłośników wędrówek górskich w ramach Warszawskiej Okręgowej Izby Aptekarskiej.

Kierunek —— KARKONOSZE

Poniżej  plan zjazdu, termin oraz niezbędne szczegóły do podjęcia decyzji o udziale w Rajdzie.

Zgłoszenia proszę przesyłać
– drogą mailową (preferowana) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w tytule maila: Rajd Aptekarzy – imię i nazwisko.
– bądź telefonicznie: 504-892-186

W celu ułatwienia koordynacji przedsięwzięcia, proszę o możliwie szybkie deklaracje – zapisy są otwarte! Decyduje kolejność zgłoszeń, liczba miejsc ograniczona.

Informacje:

Termin: 24.05-27.05.2018

Miejsce noclegu: Strzecha Akademiska (schronisko) http://www.strzechaakademicka.pl/

Plany wycieczek: Karkonosze, zdobycie Śnieżki
Koszt uczestnictwa: około 320 zł/osoba – członek OIA, około 580-600 zł/osoba spoza OIA

Zapraszamy!

Drodzy Farmaceuci!

Poniżej zamieszczamy link do badania prowadzonego przez pracowników naukowych Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pragniemy poinformować, iż ankieta będzie jeszcze dostępna przez najbliższy miesiąc (do końca kwietnia). Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmuje około 10–15 minut. Zachęcamy do wzięcia udziłu w ankiecie.

https://ankiety.cm-uj.krakow.pl/index.php/survey/index/sid/343637/newtest/Y/lang/pl

Ostatnie doniesienia naukowe wskazują, iż nasze żywienie ma ogromny wpływ zarówno na zdrowie fizyczne jak i psychiczne. Tym samym, mamy nadzieję, iż ankieta będzie również refleksją nad własnym, codziennym jadłospisem.

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na posiedzenie naukowe, które odbędzie się w dniu  25.04.2018 r. w godz. 16.30 – 19.00 w Qubus Hotel Gdańsk, ul. Chmielna 47.

UDZIAŁ W SZKOLENIU JEST BEZPŁATNY

Za uczestnictwo w konferencji przewidzianych jest 6 punktów miękkich edukacyjnych w ramach szkoleń ciągłych.
( 2 punkty - Gdańska Okręgowa Izba Aptekarska, oraz 4 punkty - Uniwersytet Medyczny w Lublinie)

Zgłoszenia (Imię, Nazwisko, Apteka) przyjmowanesą telefonicznie pod numerem 506-027-613 lub na adres e- mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji: Zaproszenie

Szanowni Państwo,

  W związku z zakończoną procedurą arbitrażową (Art. 31) dotycząca stosowania produktów leczniczych zawierających flupirtynę, w imieniu firmy Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z o.o. zwracam się z prośbą o zamieszczenie na stronie internetowej Izby Aptekarskiej treści bezpośredniego komunikatu do fachowych pracowników ochrony zdrowia dotyczącego produktu leczniczego KATADOLON zawierającego substancję czynną flupirtynę.

  Zarówno treść komunikatu jak i sposób dystrybucji zostały uzgodnione z Urzędem Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

    Podsumowanie najważniejszych informacji dotyczących DHPC:

  • Nazwa handlowa produktu zawierającego flupirtynę posiadającego pozwolenie na dopuszczenie do obrotu na terytorium Polski: KATADOLON; 100 mg; kapsułki twarde.
  • Z uwagi na ryzyko uszkodzenia wątroby, stosunek korzyści do ryzyka dla produktów leczniczych zawierających flupirtynę nie jest korzystny.
  • W rezultacie, pozwolenia na dopuszczenie do obrotu leków zawierających flupirtynę zostaną wycofane, a preparaty nie będą już dostępne na rynku Unii Europejskiej (UE).
  • Produkt leczniczy na terytorium Polski (nazwa handlowa: Katadolon, 100 mg, kapsułki twarde) decyzją Głównego Inspektora Farmaceutycznego z dnia 29.03.2018 został wycofany na terenie całego kraju.
  • Lekarze powinni dokonać weryfikacji leczenia pacjentów otrzymujących flupirtynę i wybrać odpowiednie terapie alternatywne.