Nowe terminy na bezpłatne szkolenia online z cyberhigieny dla Farmaceutów

Kategoria: Aktualności
Data dodania: 2026-02-03

Szanowni Państwo, 

Centrum e-Zdrowia w ramach Akademii CeZ wraz z Naczelną Izbą Aptekarską kontynuuje bezpłatne szkolenie z cyberhigieny! Szkolenia organizowane w ramach cyklu szkoleń z zakresu cyberbezpieczeństwa dedykowane są magistrom farmacji, technikom farmaceutycznych oraz personelowi aptek w tym kierownikom i pomocy aptecznej.

Zapraszamy osoby, które zainteresowane są:

➡️ uzupełnieniem wiedzy w zakresie podstawowych zasad, których stosowanie przyczynia się do zminimalizowania ryzyka związanego z cyberprzestępczością,
➡️ podniesieniem poziomu świadomości dot. zagrożeń płynących ze strony cyberprzestępców,
➡️ podnoszeniem poziomu cyberbezpieczeństwa w swoich podmiotach.

Bezpłatne szkolenia realizowane są online za pomocą darmowej aplikacji TEAMS firmy Microsoft.

Więcej informacji, zakres szkolenia i rejestracja na stronie:
👉https://akademiacez.gov.pl/szkolenia-z-cyberbezpieczenstwa-dla-farmaceutow/

mdi-arrow-left Powrót
Zobacz również:
2026-06-12 09:01:18
Komunikat Naczelnej Izby Aptekarskiej w sprawie tzw. e-recept współdzielonych między aptekami Naczelna Rada Aptekarska co do zasady popiera nowoczesne rozwiązanie polegające na współdzieleniu recept pomiędzy aptekami. Od kilku lat możliwa jest realizacj...
Więcej mdi-menu-right
2026-06-08 08:41:08
Pacjent z ryzykiem sercowo-naczyniowym stosujący polifarmakoterapię. Jak nie zaszkodzić, chcąc pomóc... Link do rejestracji: https://www.webinarnia.nia.org.pl/tutorial/details/514
Więcej mdi-menu-right
2026-06-02 05:37:59
Praktyczny Warsztat Wakcynologii Aptecznej Szanowni Państwo, zapraszamy Państwa do udziału w Praktycznym Warsztacie Wakcynologii Aptecznej, który odbędzie się 16 czerwca 2026 r. w Hotelu My Story Al. Z...
Więcej mdi-menu-right
Więcej artykułów mdi-menu-right