Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Szkolenie: Zrozumienie roli i znaczenia witaminy D dla naszego zdrowia

16 lutego @ 18:30 - 21:00

SZKOLENIE

Data: 16.02.2023

Godzina rozpoczęcia: 18:30

Miejsce: Hotel Scandic

Temat szkolenia:

Zrozumienie roli i znaczenia witaminy D dla naszego zdrowiaCoraz więcej osób prowadzi codzienną suplementację witaminy D, aby mieć pewność, że jej stężenie we krwi jest wystarczająco wysokie. Według brytyjskiego badania opublikowanego w czasopiśmie naukowym Frontiers in Immunology efekty suplementacji mogą być także różne w zależności od formy witaminy D, którą przyjmujemy. Jak zatem suplementować tę ważną witaminę, aby uzyskać najlepsze wsparcie dla organizmu?

wykładowca:

dr n. med. Paulina Borek – TrybałaDietetyk onkologiczny, bariatryczny, psychologAbsolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego kierunku dietetyka. Na Wydziale Lekarskim tej samej uczelni obroniła pracę doktorską. Na co dzień pracuje z pacjentami w ramach Kliniki Onkologii i Radioterapii oraz w prywatnym gabinecie dietetycznym. Specjalizuje się w terapii niedożywienia, prowadzaniu diety redukcyjnej oraz dietetyce onkologicznej i bariatrycznej. Swoją wiedzę przekazuje na licznych szkoleniach dla pacjentów jak i specjalistów z branży, także jako wykładowca akademicki. Prywatnie spełniona mama i żona uwielbiająca gotować i podróżować.

 

Dodatkowo 16.02.2023 zostanie poprowadzony wykład :

Jak wybierać i polecać suplementy o udokumentowanym działaniu?Osobiste doświadczenia są dla nas często ważną wskazówką dotyczącą pierwszego wyboru. Porów­nanie tych obserwacji z wynikami badań klinicznych może być istotną pomocą w codziennej pracy z pacjentamiw celu uzyskania jak najkorzystniejszego wsparcia organizmu. W obliczu dynamicznie rozwijającego się rynku suplementów diety warto mieć wiedzę, która pozwoli nam wybierać najlep­sze źródła minerałówi witamin, które wesprą zdrowie nasze i naszych pacjentów.

 

Zapisy oraz więcej szczegółów wydarzenia na stronie:

https://www.pharmanord.pl/sympozja

Szczegóły

Data:
16 lutego
Godzina:
18:30 - 21:00
Kategoria Wydarzenie: