Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Antykoncepcja awaryjna: omówienie wytycznych dla farmaceutów (webinar 12.06)

12 czerwca @ 19:00 - 20:30

Szanowni Państwo,

12 czerwca 2024 (środa) o godz. 19 zapraszamy na kurs zakończony testem weryfikującym wiedzę pt. „Antykoncepcja awaryjna: omówienie wytycznych dla farmaceutów”. Partnerem webinaru jest Perrigo.

UWAGA: w webinarze mogą wziąć udział wyłącznie farmaceuci z prawem wykonywania zawodu lub technicy farmaceutyczni.

Podczas webinaru omówione zostaną wytyczne Zespołu ds. Standaryzacji Opieki Farmaceutycznej Naczelnej Izby Aptekarskiej i Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego dotyczące wystawiania recepty farmaceutycznej na antykoncepcję awaryjną z uwzględnieniem założeń pilotażu usług farmaceuty w zakresie zdrowia reprodukcyjnego.

Webinar będzie przydatny dla wszystkich farmaceutów zainteresowanych zdrowiem kobiet i wdrażaniem pilotażu. Prezentowane treści będą szczególnie pomocne dla osób zainteresowanych farmakologią środków stosowanych w antykoncepcji postkoitalnej.

Prelegentka:

mgr farm. Olga Sierpniowska – farmaceutka, pasjonatka tematów związanych ze zdrowiem i komunikacją medyczną, specjalistka farmacji aptecznej w trakcie specjalizacji z farmacji klinicznej. Redaktor naczelna „Aptekarza Polskiego” – pisma Naczelnej Izby Aptekarskiej, autorka artykułów i publikacji popularyzujących wiedzę z zakresu farmacji oraz materiałów edukacyjnych kierowanych do pacjentów. Członek Zespołu ds. Standaryzacji Opieki Farmaceutycznej Naczelnej Izby Aptekarskiej, Komisji ds. Opieki Farmaceutycznej Naczelnej Izby Aptekarskiej i Koordynator Sekcji Ginekologiczno-Położniczej Polskiego Towarzystwa Farmacji Klinicznej.

Za udział w wydarzeniu można otrzymać 2 punkty edukacyjne tzw. twarde. Warunkiem otrzymania certyfikatu jest wypełnienie testu z pierwszego wykładu (zalicza 60% poprawnych odpowiedzi). Certyfikat zostanie wysłany mailowo do 7 dni od daty webinaru.

Formularz rejestracji na wydarzenie oraz więcej informacji znajdą Państwo na STRONIE WYDARZENIA.

UWAGA
Liczba miejsc jest ograniczona. O możliwości włączenia się decyduje moment zalogowania do spotkania, a nie potwierdzona rejestracja.

Do wydarzenia można włączać się również za pomocą aplikacji mobilnej:
Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=a…
AppStore: https://apps.apple.com/us/app/clickmeeting-onli…

 

Ważne informacje
  • warunkiem uzyskania certyfikatu przyznającego punkty edukacyjne jest zaliczenie testu wiedzy na koniec szkolenia. Test składa się z 10 pytań jednokrotnego wyboru. Zalicza minimum 60% poprawnych odpowiedzi;
  • Certyfikaty zostaną przesłane mailowo do 7 dni od daty szkolenia na adres mailowy podany przy rejestracji;
  • prosimy o uważne wpisywanie adresów mailowych oraz poprawnych danych osobowych w formularzu rejestracji, polu logowania się na wydarzenie oraz ankiecie końcowej – na ich podstawie generowane będą certyfikaty;
  • w przypadku nieotrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji należy sprawdzić folder SPAM lub skontaktować się z organizatorem: webinarnia@nia.org.pl.

Szczegóły

Data:
12 czerwca
Godzina:
19:00 - 20:30
Kategoria Wydarzenie: