Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Konferencja”Rany dla Farmaceutów”

25 maja @ 09:00 - 16:00

 Szanowni Państwo,

Już 25 maja 2024 r. w Gdańsku odbędzie się bezpłatna konferencja z cyklu „Rany dla Farmaceutów”. To niepowtarzalna okazja, by kompleksowo pogłębić swoją wiedzę z zakresu postępowania z pacjentem z raną ostrą i trudno gojącą się. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać merytorycznych wykładów, wziąć udział w warsztatach pokazowych czy zagłębić się w case studies naszych doświadczonych ekspertów. Ponadto dzięki obecności naszych Partnerów będzie możliwość, by na żywo zapoznać się ze specjalistycznymi i nowoczesnymi rozwiązaniami stosowanymi w leczeniu ran.

W ramach konferencji organizatorzy zaplanowali niezwykle bogaty program merytoryczny, obejmujący takie zagadnienia jak:

· nowe uprawnienia farmaceutów,
· wyroby medyczne w leczeniu ran,
· aktualne wytyczne dotyczące postępowania z ranami,
· leczenie ran zakażonych,
· rany oparzeniowe,
· żywienie pacjentów z trudno gojącymi się ranami
i wiele więcej!


Za udział w szkoleniu farmaceuci mogą zdobyć aż 12 punktów edukacyjnych. Więcej informacji i możliwość rejestracji znajdują się na stronie:  https://ranydlafarmaceutow.pl/konferencje/gdansk/


Projekt „Rany dla Farmaceutów” realizowany jest we współpracy Okręgowej Izby Aptekarskiej w Warszawie i wydawnictwa Evereth Publishing, a wydarzenia objęte zostały patronatem honorowym Stowarzyszenia Naukowego Leczenia Ran. Patronat Honorowy nad spotkaniem w Gdańsku sprawuje Gdańska Okręgowa Izba Aptekarska.

Szczegóły

Data:
25 maja
Godzina:
09:00 - 16:00
Kategoria Wydarzenie: