Wyszukiwarka

indeks

 

indeks

 

 

 

Logowanie

Rejestracja jest niezbędną czynnością, abyś mógł dodać ogłoszenie w zakładce "Praca"
Wykonane przez:

Dolnośląska Izba Aptekarska potwierdza, że w dniu 22 lutego 2014 r. odbędę się XIV Mistrzostwa Polski  Farmaceutów w Narciarstwie Alpejskim – Karpacz 2014.

Zapraszamy aptekarzy i ich rodziny oraz sympatyków narciarstwa do udziału w zawodach (zgodnie z ustalonym regulaminem).

Tak jak było zaplanowane Mistrzostwa odbędą się w Karpaczu. Nazwa stoku zostanie przedstawiona przez organizatora w piątek (21 lutego), w dniu wydania numerów startowych. Miejsce zawodów jest uzależnione od warunków pogodowych (śniegowych). W obecnej chwili są w Karpaczu stoki, na których pokrywa śnieżna – 50 cm – pozwala na rozegranie zawodów.

Na stronie internetowej Dolnośląskiej Izby Aptekarskiej można zobaczyć fotografie przedstawiające aktualne warunki śniegowe na jednym ze stoków. Serdecznie wszystkich zapraszamy do udziału.”

 

Komunikat do właścicieli Aptek i Okręgowych Izb Aptekarskich!

Wspólnie z Hurtownią Aptekarską GALENICA NOVA z Poznania podjęliśmy  inicjatywę zaskarżenia Ustawy Refundacyjnej w części dotyczącej urzędowych marż detalicznych na leki refundowane. Powodem zaskarżenia jest przyjęta w Ustawie Refundacyjnej w art.7 pkt 4 definicja urzędowej marży detalicznej oraz tryb ogłaszania nowych cen detalicznych powodujących straty w aptekach oraz konieczność sprzedaży leków poniżej cen zakupu.
Kancelaria Radców Prawnych z Poznania przygotowująca wniosek do Rzecznika Praw Obywatelskich i Trybunału Konstytucyjnego wykazała w sposób nie budzący wątpliwości naruszenie konstytucyjnych praw przedsiębiorców prowadzących apteki.
Jeżeli uznają Państwo nasze działania za słuszne, proszę wydrukować załączoną "Deklarację poparcia wniosku do Rzecznika Praw Obywatelskich" i przesłać listem zwykłym lub zbiorczym na adres GALENICA NOWA Sp.z o.o., ul.Szczepankowo 130 , 61-306 Poznań.
Deklaracje zostaną załączone do wniosku.
mgr farm.Eugeniusz Bukiewicz
Apteka Farmed Warszawa