Wyszukiwarka

indeks

 

 

 

Logowanie

Rejestracja jest niezbędną czynnością, abyś mógł dodać ogłoszenie w zakładce "Praca"
Wykonane przez:

Szanowni Państwo,

Informujemy, że mogą Państwo otrzymać w siedzibie Gdańskiej Okręgowej Izby Aptekarskiej ulotkę informacyjną:

"Kryteria potencjalnie niepoprawnej farmakoterapii w geriatrii".

Serdecznie zapraszamy!

Uprzejmie informujemy, że 14.08.2017r. biuro GOIA będzie nieczynne.

Szanowni Państwo,

Informujemy,że Uniwersyteckie Centrum Kliniczne podpisało umowę w ramach Profilaktycznych Programów Zdrowotnych i zapewnia bezpłatne mammograficzne badania profilaktyczne bez skierowania od lekarza.

Kryteria włączenia do programu:
- Kobiety wiek 50-69 lat (decyduje rocznik urodzenia). Przerwa od ostatniego badania mammograficznego co najmniej 2 lata.

Programem nie mogą być objęte kobiety, u których już wcześniej zdiagnozowano zmiany nowotworowe o charakterze złośliwym w piersi.

Rejestracja telefoniczna: 58 349 38 37 w godz.: 8:00-15:35.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby na badania mammograficzne w Zakładzie Radiologii UCK (budynek Centrum Medycyny Inwazyjnej) ul. Smoluchowskiego 17)

Od 2015 roku na estońskim rynku farmaceutycznym obowiązują przepisy zwane „Apteką dla Aptekarza”. Przyjęte regulacje dotyczyły przejęcia przez farmaceutów w okresie pięciu lat wszystkich aptek. Są więc bardziej restrykcyjne niż te znajdujące się w nowelizacji polskiego Prawa farmaceutycznego, zgodnie z którymi tylko farmaceuta (lub spółka farmaceutów) może otrzymać pozwolenie na prowadzenie nowej placówki. Co jeszcze się zmieniło?

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem: Estonia: „Apteka dla Aptekarza” przyczyną spadku cen leków?

Drodzy Państwo,

Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu nt. zmiany lokalizacji apteki w świetle obowiązującej od 25 czerwca br.  nowelizacji Prawa Farmaceutycznego.

Czy zmiana lokalizacji apteki to faktyczny problem?