Wyszukiwarka

indeks

 

indeks

 

 

 

Logowanie

Rejestracja jest niezbędną czynnością, abyś mógł dodać ogłoszenie w zakładce "Praca"
Wykonane przez:

Informacja o konieczności zakładania kont i podłączenia podmiotów raportujących do Zintegrowanego Systemu Monitorowania Obrotu Produktami Leczniczymi.

                        Pismo z Ministerstwa Zdrowia w sprawie ZSMOPL

Okręgowa Izba Aptekarska  w Gdańsku pragnie serdecznie pogratulować Mikołajowi Frankiewiczowi, członkowi Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku, który  na co dzień pracuje w Katedrze i Klinice Urologii GUMed zdobycia indywidualnego Mistrzostwa Europy w slalomie podczas Mistrzostw Europy Lekarzy (European Med Ski CUP 2018) w narciarstwie alpejskim. Zawody odbyły się w dniach 18-21.01.2018 r. w Beskid Sport Arena w Szczyrku. Serdeczie gratulujemy!

Ponadto reprezentacja Kliniki Urologii w składzie: dr Marcin Markuszewski, lek. Mikołaj Frankiewicz i lek. Michał Lotkowski wywalczyli 4 miejsce,gratulujemy!

"Drogie koleżanki i koledzy oraz Wszyscy, którzy mają otwarte serca!

 Mam 38 lat. Mieszkam wraz z żoną i 14- letnim synem w Przemyślu. Od 14 lat walczę ze schorzeniem neurologicznym, które w 2007 roku zostało zakwalifikowane jako stwardnienie rozsiane – postać wtórnie postępująca. Obecnie choroba postępuje bardzo szybko; jej następstwem jest całkowity niedowład kończyn dolnych – poruszam się na wózku inwalidzkim. Aktualnie walczę o zachowanie władzy i sprawności w kończynach górnych. Z uwagi na postać wtórnie postępującą nie przysługuje mi żadne leczenie refundowane przez NFZ. Pozostaje mi wyłącznie rehabilitacja, której refundacja ze strony NFZ jest również znikoma. Oprócz rehabilitacji niezbędny jest także sprzęt ortopedyczny, pomocniczy i materiały medyczne.

Niestety choroba ograniczyła mi jednocześnie możliwość wykonywania mojego zawodu farmaceuty, gdyż mgr farmacji na wózku nie wpisuje się w ramy pracownika apteki.. Renta, którą otrzymuję, a także specjalny zasiłek opiekuńczy w wysokości 520 zł, który pobiera żona z tytułu opieki nade mną, nie wystarcza na wdrożenie jakiejkolwiek dodatkowej rehabilitacji, która jest jedyną nadzieją na opóźnienie postępującej niepełnosprawności. Ponieważ mam świadomość, że w moim przypadku jest to choroba nieuleczalna, chciałbym odsunąć jak najdalej w czasie perspektywę bycia osobą leżącą i całkowicie zależną od osób drugich.

Bardzo dziękuje wszystkim Darczyńcom, którzy przekazali 1% podatku za rok 2016 i Tym, którzy wpłacili darowiznę na moje subkonto w Polskim Towarzystwie Stwardnienia Rozsianego.

Wsparcie takie jest dla mnie ogromną pomocą w walce z chorobą.

Zwracam się również z gorącą prośbą o wsparcie rozliczając podatek za 2017 r.

 Zwracam się z ogromną prośbą o pomoc w postaci przekazania 1 % podatku dochodowego na (OOP) Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego o numerze KRS 0000083356. W informacjach uzupełniających należy wpisać Mam szansę: Grzegorz Borowiec.

 Osoby fizyczne mogą odliczyć sobie darowiznę w wysokości do 6 % dochodu w deklaracji rocznej za rok, w którym przekazały tą darowiznę, na rzecz Programu Leczenia i Rehabilitacji w ramach PTSR, które posiada miano organizacji pożytku publicznego. Wpłaty można dokonać na Subkonto w ramach Programu Leczenia i Rehabilitacji na rachunek:

 Natomiast osoby prawne (tj. spółki prawa handlowego, jak: spółka akcyjna lub spółka z O..O.) mogą odliczyć sobie darowiznę w wysokości 10% dochodu w deklaracji rocznej za rok, w którym przekazały tą darowiznę (art. 18 §1 pkt. 1ustawy o podatku od osób prawnych).

81 1440 1390 0000 0000 1569 1646 w Nordea Bank

w tytule przelewu należy wpisać PLiRGrzegorz Borowiec

 Za każdą pomoc finansową będę ogromnie wdzięczny."

 

vanity

Zapraszamy do udziału w dniu otwartym 23 lutego 2018 w godzinach 16:00-21:00

ZAPISY

Szczegółowe informacje zostaną Państwu przekazane 4-5 dni przed planowanym Dniem Otwartym na podany przez Państwa numer telefonu.

 

 

Z upoważnienia Prezes Naczelnej Rady Aptekarskiej Pani Elżbiety Piotrowskiej-Rutkowskiej 

pismo z Ministerstwa Zdrowia w sprawie realizacj recept

Realizacja recept