Wyszukiwarka

indeks

 

indeks

 

 

 

Logowanie

Rejestracja jest niezbędną czynnością, abyś mógł dodać ogłoszenie w zakładce "Praca"
Wykonane przez:

 jajka pisanki koszyk tulipany

Szanowni Państwo, 

Informujemy ,że 3 kwietnia 2018 (wtorek) biuro GOIA będzie nieczynne.

 

qltura

Zapraszamy na bezpłatną konferencję dla farmaceutów i techników farmacji, która odbędzie się w Gdańsku 7 kwietnia 2018 r.Uczestnicy spotkań otrzymają 8 punktów edukacyjnych (4 punkty „twarde” oraz 4 punkty „miękkie”). Nad programem spotkań czuwa Kierownik Naukowy spotkań prof. Leszek Czupryniak.W trakcie spotkania zaplanowaliśmy dla Państwa: 

  • Sesję w ramach kształcenia ustawicznego farmaceutów (4 punkty „twarde”, UJ): temat 1.20 Postępy w farmakoterapii chorób metabolicznych
  • Sesję interdyscyplinarną omawiającą najciekawsze i aktualne tematy przydatne w codziennej pracy w aptece (4 punkty „miękkie”), 
  • Przerwy kawowe oraz poczęstunek, 
  • Nagrody niespodzianki oraz materiały edukacyjne naszych partnerów. 

 

Rejestracja oraz szczegółowy program dostępne na stronie: www.MedFarma2018.pl

DRODZY KOLEŻANKI I KOLEDZY FARMACEUCI !!!

Zachęcam Was do przekazania 1% podatku na rehabilitację mojego niepełnosprawnego synka. Każdy z Was może pomóc temu małemu, dzielnemu chłopczykowi przekazując swój 1%!!!

Bruno urodził się z przepukliną oponowo-rdzeniową, wodogłowiem, pęcherzem neurogennym, niedowładem wiotkim kończyn dolnych, mimo wielu trudności jakie napotkał na swojej drodze jest radosnym i ciekawym świata pięciolatkiem. Bruno codziennie dzielnie walczy o lepszą sprawność, lubi ćwiczyć i dzięki temu robi postępy. Dzięki systematycznej i profesjonalnej rehabilitacji, udało się wiele osiągnąć, obecnie porusza się samodzielnie w zaopatrzeniu ortopedycznym na krótkich dystansach.

Dzięki tej wielkiej pomocy jaką są pieniążki z 1% możecie pomóc Brunkowi w codziennym pokonywaniu trudności i w osiągnięciu samodzielności, oczywiście poprzez jego ciężką pracę z wykwalifikowanymi rehabilitantami na turnusach rehabilitacyjnych i zaopatrzenie w niezbędny dla niego sprzęt ortopedyczny (ortezy, gorset).

1% ma sens! Każda najmniejsza wpłata to duuuża pomoc!

Za każdą nawet najmniejszą pomoc z całego serca dziękuję!

mgr farmacji Joanna Smorczewska

Apteka Gemini Gdańsk

ulotka mini 1