Wyszukiwarka

indeks

 

indeks

 

 

 

Logowanie

Rejestracja jest niezbędną czynnością, abyś mógł dodać ogłoszenie w zakładce "Praca"
Wykonane przez:

Drodzy Państwo,

Informujemy, że karty sportowe FitSport i FitProfit na miesiąc sierpień są do odbioru w siedzibie GOIA.

W przypadku odbierania kart przez osoby trzecie, bardzo prosimy o upoważnienie pisemne lub przesłane na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat Spływu Kajakowego Aptekarzy:

INFORMACJE

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem :

Marek Tomków: Specjalnie dla PharmaNET-u bajka o Czerwonym Kapturku

W ostatnich, upalnych dniach pojawił się pomysł dostarczania leków na receptę przez internet dla osób niepełnosprawnych. Natychmiast ochoczo poparty przez ZPA Pharma NET, BCC, Lewiatana i ZPP. Komunikaty tychże organizacji zawsze czytam z uwagą, nie inaczej było i teraz. Z zainteresowaniem wsłuchuję się w argumentację czterech organizacji, z których co najmniej trzy nie zatrudniają ani jednego farmaceuty i nie zrealizowały ani jednej recepty. Apel bezkrytycznie popiera handel internetowy lekami dostępnymi na receptę. Pharma NET poparł poprawkę, która dopuszczała sprzedaż leków popularnie zwanymi „narkotykami”, dawała do ręki kurierów leki psychotropowe, leki zawierające substancje określane jako trucizny, przeciwpadaczkowe, leki, których przechowywanie wymaga szczególnych warunków transportu np. wrażliwych na temperatury insulin. Nie zastanowili się co się stanie z pacjentem chorym na nowotwór, do którego lek nie dotrze na czas, bo po drodze wypadnie „sześciu króli”.

CIĄG DALSZY ARTYKUŁU: http://www.nia.org.pl/2018/07/24/marek-tomkow-specjalnie-dla-pharmanet-u-bajka-o-czerwonym-kapturku/

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem Narodowego Funduszu Zdrowia w sprawie korekt danych sprawozdawanych w okresie rozliczeniowym, w przypadku dokonania zwrotu leko,ujętego w decyzji Głownego Inspektora Farmaceutycznego o wycofaniu serii produktów leczniczych z obrotu.

KOMUNIKAT 1

Link do komunikatu DGL: http://www.nfz.gov.pl/aktualnosci/aktualnosci-centrali/komunikat-dgl,7177.html

 

COK - biuro rachunkowe

Obsługa księgowa małych, średnich i dużych firm
(pełna rachunkowość podatkowa, księga przychodów i rozchodów, ryczałt).
Rozliczenia VAT
Pełna obsługa kadrowo-płacowa
Doświadczenie w obsłudze działalności aptecznej.

 

Tel. kontaktowy: 883-315-010
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.