Zaproszenie na unikalne szkolenia z ekspertami z USA ze specjalnymi rabatami dla członków Izby

Szanowni Państwo,

w imieniu Fundacji Center For American Studies oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu serdecznie zapraszam członków Gdańskiej Okręgowej Izby Aptekarskiej do udziału w praktycznych szkoleniach z ekspertami ze Stanów Zjednoczonych.

Szkolenia poprowadzą absolwenci amerykańskiego George Mason University – Camilla Higgins i J. Patrick Higgins – oraz Allan John (absolwent University of Lincoln). Camilla Higgins jest profesjonalną instruktorką Business English z wieloletnim doświadczeniem zdobytym zarówno podczas pracy z klientami indywidualnymi, jak i firmami. J. Patrick Higgins jest interdyscyplinarnym ekonomistą, zaś Allan John jest certyfikowanym nauczycielem Legal i Business English (posiada m.in. dyplomy Cambridge Law Studio oraz British Council) posiadającym wieloletnie doświadczenie zdobyte w małych i średnich firmach oraz korporacjach.

  1. Szkolenie English at Work for Lawyers, Managers, Sales Representatives & Office Staff (26-28 listopada)
  • Cel szkolenia: uczestnicy nauczą się pisać i komunikować w języku angielskim w miejscu pracy. Część treści szkoleniowych ma charakter uniwersalny (pisanie CV czy profesjonalna komunikacja mailowa), reszta zaś dostosowana jest do codziennych potrzeb managerów, pracowników biurowych i profesjonalistów obsługujących podmioty gospodarcze oraz anglojęzycznych klientów i kontrahentów.
  • Termin na rejestrację z niemal 40% rabatem dla członków Izby: 15 listopada 2021.
  • Formularz rejestracji: https://forms.gle/gpKPzL2Q5jFtzyPP8 

 

  • 2. Szkolenie Corporate Drafting for Lawyers, Mangers, Sales Representatives, and Office Staff (3-4 grudnia)
  • Cel szkolenia: szkolenie przeznaczone jest dla managerów, specjalistów ds. sprzedaży i pracowników przedsiębiorstw handlowych, którzy w toku obsługi spółek i działalności gospodarczych spotykają się z koniecznością rozumienia, analizowania lub sporządzania w języku angielskim dokumentów takich jak protokoły z zebrań, uchwały (zgromadzeń, rad nadzorczych, zarządów), zarządzenia, oświadczenia, budżety, sprawozdania finansowe, listy płac, oferty sprzedażowe, listy polecające czy umowy pracownicze.
  • Termin na rejestrację z 43% rabatem dla członków Izby: 21 listopada 2021.
  • Formularz rejestracji: https://forms.gle/EP6MxXEjdkayrLJk9 

W poniższym linku znajdą Państwo oficjalne oferty szkoleń wraz z ich szczegółowym planem: https://rb.gy/hi49jh. Rejestracja na szkolenia odbywa się poprzez formularze, do których linki zawarte są w ofertach (zaproszeniach).