Wyszukiwarka

indeks

 

indeks

 

 

 

Logowanie

Rejestracja jest niezbędną czynnością, abyś mógł dodać ogłoszenie w zakładce "Praca"
Wykonane przez:

UWAGA!

Osoby, które otrzymały odpowiedź od Ministra Zdrowia bardzo prosimy o wypełnienie załączonego poniżej pisma i dokonanie opłaty / Wpis sądowy - w kwocie 200 zł, wnosi się ją na konto Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie NBP O/Warszawa  96 1010 1010 0078 1022 3100 0000.

Skargę wnosi się w terminie trzydziestu dni od dnia doręczenia odpowiedzi organu na wezwanie do usunięcia naruszenia prawa, a jeżeli organ nie udzielił odpowiedzi na wezwanie, w terminie sześćdziesięciu dni od dnia wniesienia wezwania o usunięcie naruszenia prawa. Skargę do sądu administracyjnego wnosi się za pośrednictwem organu (Ministra Zdrowia), którego działanie, bezczynność lub przewlekłe prowadzenie postępowania jest przedmiotem skargi. Do wypełnionego załącznika należy dołączyć kopię przelewu.

Prosimy o informację zwrotną do GOIA.

Projekt skargi do MZ

 

Dolnośląska Izba Aptekarska potwierdza, że w dniu 22 lutego 2014 r. odbędę się XIV Mistrzostwa Polski  Farmaceutów w Narciarstwie Alpejskim – Karpacz 2014.

Zapraszamy aptekarzy i ich rodziny oraz sympatyków narciarstwa do udziału w zawodach (zgodnie z ustalonym regulaminem).

Tak jak było zaplanowane Mistrzostwa odbędą się w Karpaczu. Nazwa stoku zostanie przedstawiona przez organizatora w piątek (21 lutego), w dniu wydania numerów startowych. Miejsce zawodów jest uzależnione od warunków pogodowych (śniegowych). W obecnej chwili są w Karpaczu stoki, na których pokrywa śnieżna – 50 cm – pozwala na rozegranie zawodów.

Na stronie internetowej Dolnośląskiej Izby Aptekarskiej można zobaczyć fotografie przedstawiające aktualne warunki śniegowe na jednym ze stoków. Serdecznie wszystkich zapraszamy do udziału.”